Register, upload AVATAR, save SCORES, meet FRIENDS!
Registrace
Fullscreen
Lights Toggle
Add to favorites

Procvičování matematiky - Násobení pro druhou tříduProcvičování matematiky – násobení pro druhou třídu je další vynikající matematickou pomůckou pro děti. Proč se neučit matematiku trochu zábavněji pomocí her, co Vy na to? Procvičování matematiky – násobení pro druhou třídu je jednoduchá hra se stovkami příkladů, které mohou malí matematici řešit.
Hra se spouští kliknutím na tlačítko play game nebo continue po reklamě a na hlavní hrací ploše pak na tlačítko multiplication. Na obrazovce se objeví příklad, který máte spočítat a pod ním čtyři možnosti odpovědí, z nichž pouze jedna je správně. Správnou odpověď buď vyberte stisknutím příslušného čísla na klávesnici nebo, což doporučuji, na správnou odpověď klikněte myší.
Každá správná odpověď Vám o něco zvýší IQ, což vidíte v levém horním rohu. Pozor, čas je limitovaný, ale za každou správnou odpověď získáte nějaký čas navíc. časovač sledujte v pravém dolním rohu.
Matematická hra bude s každým dalším levelem o něco složitější. Příjemnou zábavu při učení!

Game Stats

1 364 views

Game Categories

0 votes, average: 0/2

Do You Like This Game?

Embed this game on your MySpace or on your Website:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Hry pro děti is proudly powered by WordPress Arcade
Přejít k navigační liště
„Mějte dobrou náladu. Dobrá nálada vaše problémy sice nevyřeší, ale naštve tolik lidí kolem, že stojí za to si ji užít.“ Jan Werich